درباره ما

درباره ما

وب سایت ویمو از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه محتوای وب آغاز کرده است. پس از تحلیل جامع نیازهای کاربران اینترنت تصمیم گرفتیم در سال 1397 تغییراتی بنیادی در وب سایت ایجاد نماییم.

 

آموزش:

ویمو با هدف گره گشایی از کار وبمستران و طراحان راه اندازی شده بنابراین ما سعی داریم آموزش های کلیدی و مهمی را برای این دسته از کاربران مهیا کنیم. آموزش جهان تکنولوژی این روزها را بسیار پویا و پر جنب و جوش کرده است. ما هم سهم خود را کاملا رایگان و موثر در این عرصه ادا خواهیم کرد. امیدواریم شما نیز در این راه با ما همراه باشید…

مقالات آموزشی ما را از اینجا دنبال نمایید: آموزش رایگان

 

محصولات:

محصولات ویمو به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  1. محصولات تولید شده توسط ما
  2. محصولات فروشندگان ما

ما به انتشار محصولات با کیفیت بالا بسیار توجه می کنیم. محصولات از نظر کیفی، بروز بودن و کارایی درست حتما پیش از انتشار مورد بررسی کامل قرار می گیرند.

تیم ما تلاش کرده محصولات سایت را در دسته بندی های متنوع و کاربردی مجزا کند. از این رو کاربران با سلایق و حرفه های مختلف می توانند از این محصولات بهره کافی ببرند.

 

پرداخت:

فضای وب در کنار فایده های بسیار می تواند خطرناک نیز باشد. اطلاعات کاربران بخصوص داده های حساب بانکی ایشان به هیچ عنوان نباید در اختیار افراد سودجو قرار بگیرد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران نزد ما امانت می باشد و در حفظ آن تمام تلاش خود را می کنیم. همچنین برای افزایش امنیت در پرداخت ها ما از درگاه های پرداخت بانکی امن و مستقیم بهره می بریم. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی در فرایند پرداخت وجود نخواهد داشت.

 

پشتیبانی:

هر کسب و کار موفق و قدرتمندی با رعایت حقوق کاربران و مشتریان خود به جایگاه خود می رسد. پشتیبانی محصولات در فروشگاه های اینترنتی نیز امری حیاتیست و باعث افزایش اعتماد کاربران می شود. تیم پشتیبانی ویمو حداکثر تلاش خود را در کسب رضایت کاربران گرامی وب سایت خواهد داشت.