چه کسی منو هک کرده در اینستاگرام

چه کسی منو هک کرده در اینستاگرام
میانگین 5 از 2 رای

با مبحثی کوتاه اما بسیارمهم امروز در خدمت شما دوستان وکاربران عزیز ویمو هستیم.

تب تاب هک اینستاگرام این روزا خیلی زیاد شده وگاها بدون اینکه متوجه بشیم شخصی که مارو هک کرده اطلاعاتمون رو چک میکنه.برای ایکه بفهمیم آیا ما مورد هک واقع شدیم یا خیر چند راه است؟

*اول اینکه مشکل ورود به صفحه خود دارید و نمی توانید از هر طریقی وارد شوید.اگه فقط با لپ تاپ نمی توانید وارد شوید اینجا را بخوانید.

*پستی در صفحه شما انتشار پیدا می کند

*از دو روش بالا کاملا مشخص میشه که این کار توسط یه نفوذگر انجام پذیرفته است.

***خب راه دیگر اگر زمانی دیدید از اینستاگرام برای شما پیامی ارسال شد یا به ایمیل شما پیامی ارسال شد که حاوی کدی جهت فعالسازی اکانت شما است بدانید کسی پیج شما را هک کرده وبه تایید دو مرحله ای رسیده پس قبل از هر چیز ویا جواب دادن هر نوع دایرکتی شما مستقیما به صفحه تنظیمات بروید وپسورد خود را عوض کنید .

نکته:توجه فرمایید در صورتی کد فعالسازی برای شما می آید که شما از قبل تایید دومرحله ای را فعال کرده باشید.البته راهی جدیدا قراره به اینستاگرام اضافه بشه که در زیر اشاره شده:

جدیدا گزینه ای در اینستاگرام اضافه شده که شما با ورود به بخش تنظیمات و گزینه ACTIVITY LOGIN  میتونین بفهمین چه دستگاههایی به اینستاگرام شما وارد شده است این گزینه اطلاعات مکان هکر ;نوع دیواسی و مدل آن را یادداشت میکند که در صورتی که دستگاهی جز دستگاه شما در این گزینه بود سریعا باید پسورد خود را عوض کنید.

توجه داشته باشید دوستان همان طور که شبکه های مجازی زیاد شدن باید ما هم امنیت رو در هر کدام از این صفحات اجتماعی حفظ کنیم .بهترین راه برای ایکه کمتر مورد هک واقع بشید باید از رمز های عبور طولانی وقوی استفاده کنید که این کار ;کار هکر را بسیار سخت میکند .پس با توجه همین نکته راحت امنیت خود را بالا ببرید در مباحث بعد سعی میکنیم مطالب اموزنده راجب اینستاگرام بیان کنیم .سوال یا مشکلی راجب شبکه اجتماعی اینستاگرام داشتید میتوانید با مادر تماس باشید تا ما سریعا اموزش مربوطه را قرار بدهیم.

توجه: این گزینه در جدیدترین اپدیت اینستاگرام اومده.