چگونه طراح وب سایت شویم ؟

چگونه طراح وب سایت شویم ؟
میانگین 5 از 2 رای

چگونه طراح وب سایت شویم ؟

انتخاب شغل یکی از مهمترین وسخت ترین مراحل زندگی هر فرد است و گاهی اوقات می توانید در حد انتخاب همسر مهم باشد و زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد.اشتباه نکنید قرار نیست درس زندگی  وانتخاب همسر به شما بدهیم.منظور این است که قبل از انتخاب هر شغلی به انتخاب رشته دانشگاه نیز خوب فکر کنید و مشورت کنید. فرض من بر این است شما الان در مرحله ای  هستید که میخواهید یک طراح وبسایت یا Web Designer شوید. حالا این سوال پیش می آید که برای طراحی وب سایت باید چه چیزاهایی را آموخت ویا از چه طریقی وارد این عرصه شد؟ پس با ما همراه باشید:

*برای اینکه شما بتوانید طراح وب سایت خوبی شوید باید علاوه بر بالا بردن مهارتتون باید پشتکار بالایی داشته باشید و همیشه معلومات خود را به روز نگه دارید چون هر لحظه شاهد آپدیت های جدیدی هستیم پس به روز باشید تا از غافله عقب نمانید. سعی کنید خلاق باشید واینکه روحیه تیمی داشته باشید چون ساخت یه پروژه خوب معمولا توسط یک تیم خوب صورت میگیرد.

آموزش هایی که باید فرا بگیرید:

1.یادگیری اچ تی ام ال (html)

2.یادگیری سی اس اس(Css)

3.یادگیری جاوااسکریپت

4.یادگیری دریم ویور(DreamWeaver) و یا دیگر ویرایشگرها

5.یادگیری فتوشاپ

6.آشنایی با استاندارد های روز طراحی وب سایت

7.یادگیری یکی از زبان های برنامه نویسی (php,asp,..)

8.آشنایی با نحوه کارکرد Cms های آماده مانند جوملا و وردپرس

9.به روز بودن

این تخصص ها به نحوی است که تلاش و پشتکار زیادی نیاز دارد ولی شما پس از گذراندن این آموزش ها هیچ زمانی بیکار نخواهید ماند .همیشه برای یک متخصص وب کار هست. گذراندن کتابهای رشته کامپیوتر  ویا مراکز آموزشی برنامه نویسی می تواند شروع خوبی برای شما باشد ولی تمام آموزش ها درون اینترنت موجود است وشما باید فقط پشتکار داشته باشید. شما با یادگیری موارد بالا که ذکر شد و تمرین مداوم میتوانید یک طراح خوب شوید اول سعی کنید یک پروژه کوچک برای خود بالا بیاورید و به مرور گسترشش بدهید تا همه ی زیر و بم کار دستتون بیاد.

شما برای رسیدن به موفقیت میتوانید اینجا را مطالعه کنید.